Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka Wierzbno

Wierzbno, zachodniopomorskie

  • 179 000 zł
  • 500 m²
  • 358 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Dąbrowsk...

Skontaktuj się

Działka Wierzbno

Wierzbno, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

179 000 zł

500 m²

358 zł/m²

Działka Wierzbno

Zaktualizowane: 12 maja 2026

179 000 zł 500 m² 358 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 179 000 zł (358 zł/m²)
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą nieutwardzoną
  • Źródło: biuro nieruchomości: MADURA Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MDR01881

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rekreacyjna nad Miedwiem .

Działka o powierzchni 500 m2 z domkiem z bali 6x6

Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną oraz dodatkowym wspólnym terenem rekreacyjnym.

Oferta dotyczy działki nr. 21

Dojazd :do działek drogą gminną nieutwardzoną .

Uzbrojenie :prąd

Działka znajduje się niedaleko miejskiej plaży z pomostem oraz szkoły Wind & Kitesurfingu. (...)

Agent

Izabela Dąbrowska

501 507...

501 507 678

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 507...

501 507 678

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości